Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -300 m2
Cmimi - 2000 Euro €
Lloji i prones -Zyre

Ambient me qera per zyra prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane (TRR-1118-13E)

Ambient me qera per zyra ne rrugen Beqir Luga, prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane.

Funksionon si Call Center dhe ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri.

Siperfaqja eshte 300 m2 dhe perfshin nje ambient me nje hapesire te perbashket, nje zyre te vecuar me tualet dhe 2 tualete te tjera, nje ambient prane biznesit ne te njejtin kat qe perdoret per drejtuesit dhe si salle leksioni si edhe nje depo qe sherben si server.

Ofrohet i mobiluar. Perfshin 70 pozicione pune te kompletuar me kompiuter. 

Dy kondicionere kolone perdoren per ngrohje dhe ftohje te njerit nga ambientet dhe pjesa tjeter ka serish kondicioner ne te dy ambientet. Ka edhe aspirim qendror.

Ka ndricim natyral qe mundesohet nga vetratat e medha te xhamit te cilat mundesojne gjithashtu edhe nje reklamim te mire te biznesit dhe ka edhe ndricim led.

Mund te perdoret si Call Center por mund te perdoret edhe per aktivitete te tjera biznesi.

Ka akses te lehte ne rrugen Hoxha Tahsin, ne rrugen Tefta Tashko Koco, ne zonen e Pazarit te Ri dhe ne Bulevardin Zhan D’Ark dhe ne Bulevardin Bajram Curri.

 

Cmimi: 2000 Euro/muaj

 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Saukut ne Tirane (TRR-1016-25d)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Selim Brahja ne Tirane. Apartament...

Cmimi:550 Euro

Apartament 3+1 per shitje ne Komune te Parisit ne Tirane, (TRS-713-7)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 per shitje ne Komunen e Parisit ne Tirane. Apartamen...

Cmimi:145.000

Apartament luksoz ne shitje ne Qender te Tiranes (TRS-713-8)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje te 9-kateshet ne Tirane. Apartamenti eshte...

Cmimi:160.000 euro

Apartament 2+1 ne shitje te Kompleksi "Vizion Plus" ne Tirane (TRS-713-9)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Apartamenti...

Cmimi:820 euro/m2

Apartament 2+1 ne shitje ne Bulevardin "Zogu i I" ne Tirane (TRS-713-10)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje prane Qendres se Tiranes. Apartamenti ndod...

Cmimi:105.000 euro