Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -200 m2
Cmimi - 1200 Euro €
Lloji i prones -Zyre

Ambient me qera per zyra prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane (TRR-1118-13E)

Ambient me qera per zyra ne rrugen Beqir Luga, prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane.

Funksionon si Call Center dhe ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri.

Siperfaqja eshte 200 m2 dhe perfshin nje ambient me nje hapesire te perbashket, nje zyre te vecuar me tualet dhe 2 tualete te tjera, nje ambient prane biznesit ne te njejtin kat qe perdoret per drejtuesit dhe si salle leksioni si edhe nje depo qe sherben si server.

Ofrohet i mobiluar. Perfshin 70 pozicione pune te kompletuar me kompiuter. 

Dy kondicionere kolone perdoren per ngrohje dhe ftohje te njerit nga ambientet dhe pjesa tjeter ka serish kondicioner ne te dy ambientet. Ka edhe aspirim qendror.

Ka ndricim natyral qe mundesohet nga vetratat e medha te xhamit te cilat mundesojne gjithashtu edhe nje reklamim te mire te biznesit dhe ka edhe ndricim led.

Mund te perdoret si Call Center por mund te perdoret edhe per aktivitete te tjera biznesi.

Ka akses te lehte ne rrugen Hoxha Tahsin, ne rrugen Tefta Tashko Koco, ne zonen e Pazarit te Ri dhe ne Bulevardin Zhan D’Ark dhe ne Bulevardin Bajram Curri.

 

Cmimi: 1200 Euro/muaj

 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane (TRR-316-27K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Apartament...

Cmimi:550 euro

Apartament 2+1 me qera prane Gjykates se Krimeve te Renda ne Tirane (TRR-316-28K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Jordan Misja ne Tirane. Apartament...

Cmimi:300 euro

Apartament 2 + 1 per shitje prane stadiumit Qemal Stafa ne Tirane (TRS-316-29b)
Tirane,Albania

Apartament modern per shitje prane rruges Dervish Hima ne Tirane. N...

Cmimi:223.500 Euro

Apartament 2 + 1 me qera prane liqenit Artificial ne Tirane (TRR-316-30b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Pozicionohet ne katin ...

Cmimi:500 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje ne fillimin e rruges se Elbasanit ne Tirane (TRS-316-31b)
Tirane,Albania

Apartament modern per shitje afer rruges Papa Gjon Pali II ne Tirane...

Cmimi:207.200 Euro