Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -64.4 m2
Cmimi - 45.000 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRS-1118-14L)

Apartament 1+1 per shitje prane Restorantit Bujtina e Gjelit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri buze, rruge kryesore.

Apartamenti ofron siperfaqe totale prej 64.6 m2 dhe siperfaqe te brendshme 55.2 m2 te organizuar ne sallon bashke me kuzhine, dhome gjumi, tualet, koridor dhe ballkon.

Apartamenti ofrohet i pamobiluar pervec pjeses se kuzhines.

E gjithe siperfaqja eshte e shtruar me parket dhe dritaret jane dopjo xham te pajisura me grila. 

Apartamenti ka orientim nga jug-perendimi dhe ofron drite natyrale gjate gjithe dites.

Pallati ndodhet ne nje zone te qete dhe shume te preferuar si nga vendasit dhe te huajt.

Ofron ashensor, administrim dhe siguri 24-ore.

Prane tij mund te gjeni te gjitha sherbimet e nevojshme.

Zona ka infrastukture te rregullt dhe pak minuta nga Zogu i Zi.

Cmimi: 45.000 Euro.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Bar Kafe ne shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRS-1013-44)
Tirane ,Albania

Lokal ne shitje prane Kompleksit Vizion Plus ne Tirane. Ambjenti nd...

Cmimi:230.000 euro

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane , (TRS-1013-47)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Nikolla Tupe ne zonen e Bllokut ...

Cmimi:240.000

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane (TRR-1013-45)
Tirane ,Albania

Apartament 2+1 me qera prane Presidences ne Tirane. Apartamenti ndo...

Cmimi:1000 euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane (TRR-1013-46)
Tirane ,Albania

Apartament 3+1 me qera prane Gardes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ...

Cmimi:500 euro

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Faik Konica ne Tirane , (TRS-1013-48)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Faik Konica mbarapa shkolles se ...

Cmimi:56.000 Euro