Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Kruje
Siperfaqja -7772 m2
Cmimi - 350.000 Euro €
Lloji i prones -Toke

Truall dhe shtepi ne shitje ne Fushe Kruje (KRS-1118-1E)

Truall dhe shtepi ne shitje ne Larushk, ne Fushe-Kruje.

Trualli ka nje siperfaqe prej 7650 m2, kurse shtepia eshte 1 kateshe dhe ka nje siperfaqe prej 122 m2.

Trualli eshte i mbjelle me peme te ndryshme frutore.

Shtepia perdhese organizohet ne nje dhome ndenje,  nje kuzhine e madhe e vecuar, 2 dhoma gjumi, nje korridor dhe nje tualet. Ofrohet e mobiluar. 

Mund te sherbeje si investim i mire per te jetuar apo per te bere biznes.

Ka akses te gjitha rruget e Fushe-Krujes, ne rrugen shteterore nr. 1, nr.2, nr. 52 dhe nr. 60.

Ka certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi: 350.000 Euro 

 

 

 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament per zyre me qera prane zones se Bllokut ne Tirane (TRR-316-62b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 per zyre me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane...

Cmimi:700 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje prane Ministrise se Jashtme ne Tirane (TRS-215-9b)
Tirane,Albania

Apartament  per shitje ne rrugen Vllazen Huta ne Tirane.  ...

Cmimi:126.500 Euro

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Ferit Xhajko ne Tirane (TRS-414-39j)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje te ish-Restorant Durresi ne Tirane.  ...

Cmimi:62.000 euro

Apartament 2 + 1 ne shitje prane Oxhakut ne Tirane (TRS-414-41b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Kujtim Laro ne Tirane. Aparta...

Cmimi:60.000 Euro

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Ali Demi ne Tirane (TRS-414-42j)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 ne shitje prane Shkolles Ali Demi ne Tirane. Apartam...

Cmimi:45.000 euro