Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Kruje
Siperfaqja -7772 m2
Cmimi - 350.000 Euro €
Lloji i prones -Toke

Truall dhe shtepi ne shitje ne Fushe Kruje (KRS-1118-1E)

Truall dhe shtepi ne shitje ne Larushk, ne Fushe-Kruje.

Trualli ka nje siperfaqe prej 7650 m2, kurse shtepia eshte 1 kateshe dhe ka nje siperfaqe prej 122 m2.

Trualli eshte i mbjelle me peme te ndryshme frutore.

Shtepia perdhese organizohet ne nje dhome ndenje,  nje kuzhine e madhe e vecuar, 2 dhoma gjumi, nje korridor dhe nje tualet. Ofrohet e mobiluar. 

Mund te sherbeje si investim i mire per te jetuar apo per te bere biznes.

Ka akses te gjitha rruget e Fushe-Krujes, ne rrugen shteterore nr. 1, nr.2, nr. 52 dhe nr. 60.

Ka certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi: 350.000 Euro 

 

 

 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRS-818-20E)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Ndodhet ...

Cmimi:75.000 Euro

Apartament 2+1 modern me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-818-22L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e...

Cmimi:1300 Euro

Vile 2-kateshe per shitje ne zonen e Peze-Helmes ne Tirane (TRS-818-23L)
Tirane,Albania

Vile 2-kateshe per shitje ne rrugen Shire ne Tirane. Pozicionohet p...

Cmimi:110.000 Euro

Zyre me qera prane rruges se Durresit ne Tirane (TRR-818-24E)
Tirane,Albania

Zyre me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Ndodhet ne katin e par...

Cmimi:180 Euro

Toke per shitje ne zonen e Fushe-Prezes ne Tirane (TRS-818-25L)
Tirane,Albania

Toke per shitje shume prane zones se Vores ne Tirane Ndodhet buze r...

Cmimi:1.300.000 Euro