Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -72.10 m2
Cmimi - 90.000 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 1+1 per shitje prane Bulevardit Zogu I ne Tirane (TRS-1118-15L)

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri te sapo perfunduar, ne krahe te rruges kryesore.

Ofron siperfaqe totale prej 72.10 dhe siperfaqe te brendshme 63.10 organizohet ne sallon bashke me kuzhinen, nje dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Apartamenti eshte i sapo perfunduar me punime shume cilesore si: dritare dopjo xham te pajisura me grila, shtrimi me pllaka cilesore, dyer te brendshme dhe montimi i pajisjeve hidrosanitare.

Ballkoni eshte me orientim nga jug-perendimi dhe ofron drite natyrale gjate gjithe dites.

Pallati pozicionohet ne nje zone te qete dhe shume te zhvilluar se fundmi.

Ofron kushte bashkohore, ashensor, kamera sigurie dhe administrim.

Ka akses te lehte ne Bulevardin Zogu I, Unazen e Vogel dhe pak minuta nga Qendra e Tiranes.

Apartamenti eshte ne procesin e fundit te hipotekimit.

Cmimi: 1250 Euro/m2.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 4+1 per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane , (TRS-413-17)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Apartamenti...

Cmimi:...

Apartament 2+1 per shitje tek Fresku ne Tirane, (TRS-413-18)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane. Apartamen...

Cmimi:50.000

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane (TRS-413-19)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane. Apartam...

Cmimi:160.000 euro

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Qemal Stafa ne Linze, Tirane , (TRS-413-20)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane. Apartamen...

Cmimi:55.000

Apartament 1+1 per shitje ne Golem, Kavaje (GLS-413-1)
Golem,Albania

Apartament per shitje ne Golem ne Durres, vetem 150 m larg detit. Po...

Cmimi:65.000