Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -126 m2 dhe 500 m2
Cmimi - 250.000 Euro €
Lloji i prones -Vile

Vile 2 kateshe ne shitje ne zonen e Shkozes ne Tirane (TRS-1118-16E)

Vile dy kateshe per shitje ne rrugen Shkoze-Lanabregas, ne zonen e Shkozes.

Ka nje siperfaqe ndertimi prej 126.2 m2 secili kat dhe 500 m2 truall.

Kati i pare organizohet ne nje dhome ndenje dhe kuzhine te perbashket, 2 dhoma gjumi, nje tualet, nje korridor dhe nje verande.

Kati i dyte organizohet ne 3 dhoma gjumi, nje tualet, nje korridor dhe nje verande.

Ofrohet e mobiluar. Ndodhet ne kushte shume te mira. Ka te gjitha paisjet e nevojshme elektroshtepiake. Njeri nga tualetet ka vaske.

Te gjithe ambientet kane te vendosur kondicioner per ngohje dhe ftohje.

Orientimi i viles eshte nga jugu dhe perendimi.

Oborri eshte i shtruar, gjithashtu edhe pjesa e hyrjes deri tek dera kryesore e cila eshte me kangjella hekuri. Aty eshte ndertuar edhe nje kend per pjekje ne hell.

Pamja e ofruar nga oborri por edhe nga verandat eshte mjaft relaksuese. 

Zona ka ajer te paster duke qene se ndodhet e distancuar nga Qendra e qytetit.

Ka akses ne rruget e Shkozes, ne rrugen Ali Shefqeti  dhe ne rrugen Ali Demi.

Prona ka certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi: 250.000 Euro

 

 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2 + 1 ne shitje prane Oxhakut ne Tirane (TRS-414-41b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Kujtim Laro ne Tirane. Aparta...

Cmimi:60.000 Euro

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Ali Demi ne Tirane (TRS-414-42j)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 ne shitje prane Shkolles Ali Demi ne Tirane. Apartam...

Cmimi:45.000 euro

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRR-414-43b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Apartamenti...

Cmimi:350 Euro

Vile 3 kateshe me qera prane Tirana East Gate, TEG ne Tirane (TRR-414-44j)
Tirane,Albania

Tripleks me qera ne rezidencen Colombo 2 ne Tirane. Vila ndodhet ne...

Cmimi:2000 euro

Vile per shitje ne zonen e plazhit te Golemit ne Kavaje , (GLS-414-3)
Golem,Albania

Vile per shitje ne zonen e Golemit ne Kavaje. Vila pozicionohet pran...

Cmimi:150.000