Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -85 m2
Cmimi - 300 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane (TRR-1118-17E)

Apartament 1+1 me qera ne rrethrrotullimin e Zogut te Zi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e IV-rt te nje kompleksi te ri pallatesh.

Ka nje siperfaqe totale prej 85 m2 dhe organizohet ne nje dhome ndenje dhe kuzhine te perbashket, nje dhome gjumi, nje korridor, nje tualet dhe nje ballkon.

Ofrohet i mobiluar. Ka te gjitha paisjet e nevojshme elektroshtepiake.

Ne banese jane instaluar 2 kondicionere per ngrohje dhe ftohje.

Zona eshte shume e zhvilluar dhe ka prane te gjitha sherbimet e nevojshme per komunitetin.

Pallati ofron administrim dhe ashensor.

Ka akses ne zonen e Zogut te Zi, ne zonen e Don Boskos, rrugen e Durresit dhe ne Unaze.

 

Cmimi: 300 Euro/muaj

 

 

 

 

 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 3+1 per shitje ne prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRS-517-50L)
Tirane,Albania

Apartament 3 + 1 per shitje ne rrugen Peti ne Tirane. Banesa ndodhe...

Cmimi:160.000 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko, Tirane (TRR-517-51d)
Tirane,Albania

Apartament per qera ne rrugen Don Bosko. Apartamenti ndodhet ne kat...

Cmimi:400 Euro

Apartament 3+1 per shitje prane rruges se Durresit ne Tirane (TRS-517-52L)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Poziciono...

Cmimi:117.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Freskut ne Tirane (TRS-617-1K)
Tirane,Albania

Apartament  2+1 per shitje ne rrugen: Shefqet Kuka, zona e Fres...

Cmimi:73.660 Euro

Apartament 1+1 per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRS-617-2L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shihtje prane Kishes Ortodokse ne rrugen Besim Im...

Cmimi:77.000 Euro