Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -64 m2
Cmimi - 400 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 1+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane (TRR-1118-18E)

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku prane Gjykates se Larte ne Tirane.

Ndodhet ne katin e VII-te te nje pallati te ri.

Ka nje siperfaqe prej 64 m2 e cila organizohet ne nje dhome ndenje dhe kuzhine te perbashket, nje dhome gjumi, nje korridor, nje tualet dhe nje ballkon.

Ofrohet e mobiluar dhe ka te gjitha paisjet e nevojshme elektroshtepiake.

Ne dhomen e ndenjes ka te instaluar nje kondicioner per ngrohje dhe ftohje.

Apartamenti ka drite natyrale gjate gjithe dites.

Pallati ofron administrim dhe 2 ashensore.

Zona eshte shume e qete dhe e sigurte. Eshte nje nga zonat me te zhvilluara duke qene se eshte prane qendres se Tiranes dhe ka prane te gjitha sherbimet e nevojshme per komunitetin si bare, restorante, dyqane, furre buke, pasticeri etj.

Prona ka akses te lehte ne rrugen Myslym Shyri, ne rrugen e Kavajes dhe ne Qendren e Tiranes.

 

Cmimi: 400 Euro/muaj

 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-1118-27E)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Kavajes, pjese e Kompleksit Delij...

Cmimi:420 Euro

Apartament modern 1+1 per shitje prane zones se Selvise ne Tirane (TRS-1118-28d)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje prane Gjimnazit Partizani ne rrugen 4 Desh...

Cmimi:72.000 Euro

Vile 3 kateshe me qera ne zonen e Lundres, pjese e nje kompleksi Vilash , Tirane (TRR-1118-29a)
Tirane,Albania

Vile 3 kateshe me qera ne nje nga rezidencat me te mirenjohura ne zo...

Cmimi:3550 Euro

Apartament 1+1 per shitje prane Pallatit me Shigjeta ne Tirane (TRS-1118-30L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje afer Bulevardit Bajram Curri ne Tirane. N...

Cmimi:65.000 Euro

Dyqan per shitje prane zones se Komunes se Parisit ne Tirane (TRS-1118-31L)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje ne rrugen Haxhi Kika ne Tirane. Ndodhet ne katin g...

Cmimi:135.000 Euro