Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -220 m2
Cmimi - 750 Euro €
Lloji i prones -Dyqan

Dyqan me qera afer rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane (TRR-1118-19L)

Dyqan me qera prane Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit ne tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje godine 2-kateshe shume prane me rrugen kryesore.

Ofron siperfaqe totale prej 220 m2 te organizuar ne ambient open space sebashku me nje tualet brenda.

E gjithe siperfaqja eshte e shtruar me parket dhe ofron ndricim natyral gjate gjithe dites.

Pjesa ballore eshte me fasade xhami duke mundesuar reklamimin e aktivitetit tuaj.

Dyqani pozicionohet pak metra nga rruga kryesore me nje infrastukture te rregullt.

Zona eshte e zhvilluar plot me biznese te ndryshme qe ushtrojne aktivitetin e tyre.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per ndonje qender estetike, zyre, dyqane te ndryshme, magazinim produkti etj.

Ka akses te lehte ne ne Zogun e Zi dhe kryqezimin e 21-dhjetorit.

Cmimi: 750 Euro/m2.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 4+1 me qera te Liqeni i Thate ne Tirane (TRR-313-45)
Tirane,Albania

Apartament 4+1 me qera te Liqeni i Thate ne Tirane. Apartamenti pozi...

Cmimi:800 euro

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Bajram Curri, afer Bllokut ne Tirane, (TRR-313-46)
Tirane,Albania

Bulevardi Bajram Curri, pranë Bllokut, jepet me qera një a...

Cmimi:400

Ambjent per zyra me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane (TRR-313-47)
Tirane,Albania

Ambjent per zyra me qera ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane. Ambj...

Cmimi:1000 Euro

Apartament per zyra ne shitje ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane (TRR-313-48)
Tirane,Albania

Apartament per zyra ne shitje ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane....

Cmimi:210.000 Euro

Apartament 1+1 me qera ne hyrje te Bllokut te Ambasadave ne Tirane (TRR-313-49)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Skenderbeg ne Tirane. Apartamenti n...

Cmimi:300 euro