Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -780 m2 & 350 m2
Cmimi - 1200 Euro €
Lloji i prones -Zyre

Ndertese me qera ne zonen e Kamzes ne Tirane (TRR-1118-20E)

Ndertese me qera ne rrugen Kosova ne Koder Kamez, Tirane.

Dy katet e nje ndertese tre kateshe dhe garazhi jepen me qera: kati i nendheshem i cili sherben si garazh, kati perdhe dhe kati i pare. Secili nga katet ka nje siperfaqe prej 260 m2 dhe secili prej tyre eshte hapesire e perbashket.

Garazhi eshte me dy hyrje. Kati i pare dhe ai perdhe kane secili nga nje tualet. 

Ofrohet bosh. Ndertimi eshte i viteve te fundit. Ndodhet ne kushte shume te mira. 

Ndertesa ka edhe nje oborr perpara saj me nje siperfaqe prej 350 m2.

Si garazhi, po ashtu edhe oborri mund te shfrytezohen per te zhvilluar aktivitetin tuaj.

Godina mund te perdoret per qellime te ndryshme biznesi.

Zona eshte shume e zhvilluar dhe ka prane te gjitha sherbimet e nevojshme per komunitetin.

Prona ndodhet prane Bashkise se Kamzes dhe ka akses te lehte ne bulevardin Blu.

 

Cmimi: 1200 Euro/muaj

 

 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 3+1 me qera te Liqeni i Thate ne Tirane (TRR-214-36b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Liqeni I Thate ne Tirane. Apartamenti ...

Cmimi:400 Euro

Apartament 3 + 1 me qera prane Ministrise se Arsimit ne Tirane , (TRR-514-33b)
Tirane,Albania

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Apartament...

Cmimi:300 Euro

Vile 2-kateshe me qera te Rezidenca Kodra e Diellit ne Tirane (TRR-214-34j)
Tirane,Albania

Vile 2 kateshe me qera ne Tirane. Vila ndodhet ne Rezidencen Kodra ...

Cmimi:1600 euro

Apartament 2+1 ne shitje prane Pazarit te Ri ne Tirane (TRS-214-35j)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Beqir Luga ne Tirane. Apartament...

Cmimi:120.000 euro

Ndertese 3 kateshe me qera ne qender te qytetit te Lushnjes, (LUR-414-1)
Lushnje,Albania

Ndertese 4 kateshe me qera ne qender te  qytetit te Lushnjes. N...

Cmimi:3/m2