Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -319 m2 +600 m2
Cmimi - 3550 Euro €
Lloji i prones -Vile

Vile 3 kateshe me qera ne zonen e Lundres, pjese e nje kompleksi Vilash , Tirane (TRR-1118-29a)

Vile 3 kateshe me qera ne nje nga rezidencat me te mirenjohura ne zonen e Lundres, ne Tirane.

Vila ka nje siperfaqe te brendshme prej 319 m2 dhe oborr 600 m2.

Kati i pare: 2 dhoma gjumi ,garderobe, studio ,dhome lavanderie,2 tualete.

Kati i dyte: sallon bashke me kuzhine  nje tualet dhe veranda e mbuluar ne zonen e oborrit

Kati i trete: 3 dhoma gjumi, 1 tualet, ballkon.

Ofrohet totalisht e mobiluar, me punime cilesore prej druri, parket druri  ne te gjithe ambientet, system qendror per ngrohje ftohje.

Oborri eshte i mirembajtur me peme dhe lule te ndryshme.

Ofron dhe 2 vende parkimi.

Rezidenca ofron administrim , siguri, ajer te paster, dhe qetesi.

 

Cmimi 3550 Euro taksa te perfshira.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 per shitje te rruga e Elbasanit ne Tirane , (TRS-1213-11)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ...

Cmimi:1340 /m2

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Jordan Misja ne Tirane , (TRS-1213-12b)
Tirane,Albania

Apartament 1+1  per shitje te rruga Jordan Misja ne Tirane ose ...

Cmimi:54.000 Euro

Apartament per zyra 1+1 me qera ne qender te Tiranes , (TRR-1213-13b)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 e qera ne qender te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne ...

Cmimi:500

Apartament 2+1 per shitje ne qender te Tiranes , (TRS-1213-14b)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne qender te Tiranes. Apartament ndodhet ...

Cmimi:120.000

Apartament 2+1 per shitje te Selvia ne Tirane , (TRS-1213-15b)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Dibres te Selvia ne Tirane. A...

Cmimi:110.000