Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -70 m2
Cmimi - 250 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 me qera prane Tregut te Medresese ne Tirane (TRR-1118-54L)

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges 5 Maj ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te vjeter buze rruge kryesore.

Ka siperfaqe te brendshme prej 70 me te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, koridor, tualet dhe ballkon te mbyllur me vetrate xhami.

Apartamenti ofrohet i kompletuar me te gjitha pajisjet e nevojshme.

Ngrohja dhe ftohja kryhen nepermjet nje kondicioneri te vendosur ne sallon.

Dhomat e gjumit jate te shtruara me parket dhe dritaret jane dopjo xham te pajisura me grila.

Pallati pozicionohet ne nje zone te zhvilluar dhe prane te gjitha sherbimeve te nevojshme.

Ka akses direkt ne Unazen e Vogel te Tiranes, rrugen Ferit Xhajko dhe shume prane rruges se Dibres.

Cmimi: 250 Euro/muaj.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 me qera tek Sheshi Avni Rustemi ne Tirane (TRR-617-27d)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne Pazarin te Ri ne Tirane. Hyrja ndodhet ne kat...

Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Fortuzi ne Tirane (TRS-617-28L)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Prokop Myzeqari ne Tirane. Banesa n...

Cmimi:92.000 Euro

Dyqan me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-617-29K)
Tirane,Albania

Dyqani ndodhet ne hyrje te rruges se Myslym Shyrit ne Tirane. Hapes...

Cmimi:1500 Euro

Dyqan me qera ne hyrje te rruges Myslym Shyri ne Tirane (TRR-617-30K)
Tirane,Albania

Dyqani ndodhet ne rrugen Myslym Shyri. Hyrja ndodhet ne katin e 2-t...

Cmimi:1500 Euro

Dyqan me qera ne rrugen Haxhi Hysen dalliu ne Tirane, (TRR-617-31d)
Tirane,Albania

Dyqan me qera prane Fakultetit te Shkencave te Natyres  ne Tira...

Cmimi:300 Euro