Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -120 m2
Cmimi - 400 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 1+1 me qera prane qendres se Tiranes, (TRR-1118-55d)

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 6te te nje pallati te ri.

Ka nje siperfaqe te  prej 90 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dhome gjumi, tualet, ballkon dhe verande e madhe 30 m2

Apartamenti ofrohet i mobiluar me nje mobilim bashkekohor dhe te rehatshem.

Ftohja dhe ngrohja sigurohen  kondicioner te vendosur ne sallon dhe dhome gjumi.

Eshte I orientuar nga veri-lindja dhe ofron pamje te hapur te zones.

Zona eshte qendrore dhe ofron akses te lehte ne rrugen e Durresit, ne qender te Tiranes etj.

Pallati ofron administrim dhe ashensor.

 

Cmimi 400 Euro/muaj.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Vile 3 kateshe me qera afer TEG-ut ne Tirane (TRR-716-30K)
Tirane,Albania

Vile 3 kateshe me qera ne zonen e Lundres ne Tirane. Vila poziciono...

Cmimi:1200 euro

Apartament 1 + 1 per shitje ne zonen e Ali Demit ne Tirane (TRS-716-18b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Idriz Dollaku ne Tirane. Ndodhet ne...

Cmimi:36000 Euro

Apartament 1 + 1 me qera prane Bulevardit te Ri dhe rruges Reshit Petrela ne Tirane (TRR-716-20b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Karl Gega ne Tirane. Ndodhet ne katin ...

Cmimi:250 Euro

Vile 2 kateshe per shitje ne plazhin e Golemit ne Durres (GLS-716-1K)
Golem,Albania

Vile 2 kateshe per shitje ne plazhin e Golemit ne Durres. Vila ndod...

Cmimi:200.000 euro

Dyqan me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane (TRR-716-21b)
Tirane,Albania

Dyqan me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Ndodhet ne katin e...

Cmimi:200 Euro