Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -105 m2
Cmimi - 350 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 me qera prane Stadiumit Dinamo ne Tirane (TRR-1118-58L)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Gjik Kuqali neTirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te vjeter buze rruge kryesore.

Apartamenti ofron siperfaqe totale prej 105 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon te mbyllur me vetrate xhami.

Apartamenti ofrohet i mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme.

Dhomat jane te bollshme dhe te ndricuara nga dielli gjate gjithe dites.

Pallati ndodhet ne nje zone shume te preferuar si nga vendasit dhe te huajt. 

Ne zonen perreth mund te gjeni sherbime te ndryshme si: supermarket, furre buke, farmaci, kende lojerash, institucione te ndryshme etj.

Ka akses direkt ne rrugen Sulejman Delvina, rrugen Margarita Tutulani dhe pak minuta nga sheshi Willson.

Cmimi: 350 Euro/muaj.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Brrylit ne Tirane (TRR-1217-36R)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne zonen e Brrylit, prane Maternitetit Koco Glioz...

Cmimi:350 Euro

Vile 2 kateshe me qera ne Lunder , Tirane , (TRR-1117-36a)
Tirane,Albania

Vile 2-kateshe per qera  ne Lunder, Tirane. Vila shtrihet ne n...

Cmimi:2000 Euro

Vile kater kateshe per shitje ne lagjen 10 Korriku ne Vlore (VLS-1117-1d)
Vlore,Albania

Vile per shitje ne Lagjen 10 Korriku ne Vlore. Vila ka nje siperfaq...

Cmimi:250.000 Euro

Apartament 2 + 1 me qera afes zones se Bllokut ne Tirane (TRR-1117-37R)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen janosh Huniadi ne Tirane. Ndodhet ne k...

Cmimi:1300 euro

Zyre me qera prane rruges Sami Frasheri ne Tirane (TRR-1117-38L)
Tirane,Albania

Zyre me qera ne rrugen Marko Bocari ne Tirane Ndodhet ne katin e 2-...

Cmimi:500 Euro