Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -80 m2
Cmimi - 300 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 1+1 me qera prane zones se Zogut te Zi ne Tirane (TRR-1118-59E)

Apartament 1+1 me qera ne fillim te rruges Don Bosko, shume prane rrethrrotullimit te Zogut te Zi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e III-te te nje pallati te ri.

Ka nje siperfaqe prej 80 m2 dhe organizohet ne nje dhome ndenje dhe kuzhine te perbashket, nje dhome gjumi, nje korridor, nje tualet dhe nje ballkon.

Ofrohet i mobiluar. Ka te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Ndodhet ne gjendje shume te mire.

Ne dhomen e ndenjes ka te instaluar nje kondicioner per ngohje dhe ftohje.

Pallati ofron administrim dhe ashensor. Ndodhet buze rruges kryesore.

Zona eshte shume e zhvilluar dhe ka prane te gjitha sherbimet e nevojshme per komunitetin.

Ka akses ne zonen e Don Boskos, ne zonen e Zogut te Zi dhe ne Unaze.

 

Cmimi: 300 Euro/muaj

 

 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Vile 3-kateshe me qera prane rruges se Dibres ne Tirane (TRR-115-50r)
Tirane,Albania

Vile me qera ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane.Vila pozicionohet buze ...

Cmimi:800 Euro

Dyqan me qera mbi Qendren Kristal ne Tirane (TRR-115-51r)
Tirane,Albania

Dyqan me qera ne autostraden Tirane-Elbasan ne Tirane.Pozicionohet n...

Cmimi:400 Euro

Ambjent per zyra me qera afer shkolles Petro Nini Luarasi ne Tirane , (TRR-215-2a)
Tirane,Albania

Ambjent zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. E pozicionu...

Cmimi:1300

Apartament 1+1 per shitje prane rrethrrotullimit te Zogut te Zi ne Tirane (TRS-115-53r)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne fillimi te rruges Don Bosko ne Tirane.Pozic...

Cmimi:69.000 Euro

Vile 2-kateshe ne shitje ne Rrushkull ne Durres (DRS-115-7r)
Durres,Albania

Vile ne shitje ne Rrushkull.Me nje siperfaqe totale prej 600 m2 dhe ...

Cmimi: 130.000 Euro