Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -73.20 m2
Cmimi - 480 Euro. €
Lloji i prones -Dyqan

Dyqan me qera ne zonen e Kinostudios ne Tirane (TRR-1118-60L)

Dyqan me qera ne rrugen Xhanfize Keko ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri shume prane televizionit Klan.

Dyqani ofron siperfaqe prej 73.20 m2 te organizuar ne ambient open space sebashku me nje tualet brenda.

Pjesa ballore eshte e rrethuar me vetrate xhami duke mundesuar reklamimin sa me te mire te biznesit tuaj.

Dyqani ofron gjithashtu akses dhe nga pjesa e brendshme e kompleksit.

Kjo prone shte shume e pershtatshme per bar-restorant, market, farmaci, furre buke, zyre, qender estetike dhe shume dyqane te ndryshme.

Pallati eshte i ri dhe ofron kushte bashkohore, adminstrim dhe siguri 24-ore.

Zona eshte e qete dhe shume e zhvilluar se fundmi. 

Cmimi: 480 Euro/muaj.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane (TRS-717-66L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 pr shitje shume prane Zogut te Zi ne Tirane. Pozicio...

Cmimi:130.000 Euro

Toke per shitje ne zonen e Berzhites ne Tirane (TRS-717-67L)
Tirane,Albania

Toke per shitje shume prane autostrades Tirane-Elbasan. Pozicionohe...

Cmimi:65.000 Euro

Vile 1-kateshe dhe toke per shitje prane sektorit Rinia ne Durres (DRS-717-2L)
Durres,Albania

Ndertese 1-kateshe dhe toke per shitje prane rruges Shtodheri ne Dur...

Cmimi:76.000 Euro

Apartament 2+1 me qera prane qendres se Tiranes (TRR-717-68K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hamit Shijaku ne Tirane. Banesa nd...

Cmimi:500 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane, (TRR-318-48d)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per qera prane gjimnazit e gjuheve te huaja Asim Voks...

Cmimi:350 Euro