Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -80 m2
Cmimi - 300 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Don Boskos ne Tirane (TRR-1118-63L)

Apartament 2+1 me qera ne krah te Kompleksit Vizion Plus ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje ndertese 3-kateshe pa ashensor shume prane rruges kryesore.

Ofron siperfaqe totale banimi 80 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Apartamenti ofrohet plotesisht i kompletuar me te gjitha elektroshtepiaket.

Ngrohja dhe ftohja kryhet nepermjet nje kondicioneri te vendosur ne sallon.

E gjithe siperfaqja eshte e shtruar me parket dhe dritaret jane dopjo xham te pajisura me grila.

Ndodhet  prane sherbimeve te ndryshme si : supermarkete, furre buke, farmaci, kende lojerash per femije etj.

Ka akses te lehte ne rrugen Don Bosko, rrugen Egnatia dhe pak minuta nga Zogu i Zi.

Cmimi: 300 Euro/muaj.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 3 + 1 ne shitje prane tregut Elektrik ne Tirane (TRS-614-5b)
Tirane,Albania

Apartament 3 + 1 per shitje ne rrugen Sali Nivica ne Tirane. Aparta...

Cmimi:110.000 Euro

Apartament 3+1 ne shitje perballe shkolles Petro Nini Luarasi ne Tirane (TRS-614-6E)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Ymer Kurti, prane sheshit Wilson ...

Cmimi:200.000 euro

Apartament 3+1 ne shitje prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRS-614-7j)
Tirane,Albania

Papafingo ne shitje perballe Gjimnazit Petro Nini Luarasi ne Tirane....

Cmimi:330.000 euro

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane (TRS-614-9j)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 ne shitje prane Spitalit Nene Tereza ne Tirane. Apar...

Cmimi:52.000 euro

Apartament 2 + 1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-614-10b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Aparta...

Cmimi:600 euro