Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -97.5 m2
Cmimi - 400 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-1218-1L)

Apartament 2+1 me qera prane Kishes Ortodokse ne rruge te Kavajes.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri pa ashensor buze rruge kryesore.

Ofron siperfaqe totale prej 97.5 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe 2 ballkone.

Apartamenti ofrohet plotesisht i mobiluar.

Ngrohja dhe ftohja kryhen nepermjet nje kondicioneri te vendosur ne sallon.

Dhomat jane te bollshme dhe te mbushura me drite natyrale.

Ballkonet ofrojne pamje te zones perreth me orientim nga veriu dhe jugu.

Pallati ndodhet ne nje zone te qete dhe prane te gjitha sherbimeve te nevojshme.

Zona eshte shume e preferuar si nga vendasit dhe te huajt.

Ka akses direkt ne rrugen e Kavajes, rrugen Myslym Shyri dhe shume prane Qendres se Tiranes.

Cmimi: 400 Euro/muaj.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 1 + 1 me qera ne zonen e Don Boskos ne Tirane (TRR-815-47b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne katin ...

Cmimi:250 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje prane rruges Myslym Shyri (TRS-815-48b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje prane fillimit te rruges Myslym Shyri ne Tiran...

Cmimi:87.000 Euro

Zyra per shitje afer me Portin ne qytetin e Durresit ,(DRS-815-1a)
Durres,Albania

Ambjent per zyra ne Durres. Zyrat ndodhen te rruga e re e Doganes pe...

Cmimi:165.000 Euro

Vile 3 kateshe me qera ne zonen afer Freskut ne Tirane , (TRR-815-48a)
Tirane,Albania

Vile me qera ne rrugen Bejto Sufi ne Tirane, prane me zonen e Fresku...

Cmimi:900 Euro

Apartament 1 + 1 me qera prane liqenit Artificial ne Tirane (TRR-815-49b)
Tirane,Albania

Apartament me qera prane rruges Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin pe...

Cmimi:200 Euro