Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -198 m2
Cmimi - 1000 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 3+1 modern per qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane, (TRR-1218-2d)

Apartament 3+1 me qera prane Ambasades Suedeze ne rrugen Budi.

Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri dhe ofron nje siperfaqe prej 198 m2.

Organizohet ne sallon, kuzhine, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.

Apartamenti ofrohet i mobiluar me nje mobilim modern.

Ftohja dhe ngrohja sigurohet nga sistemi chiller i pajisur ne cdo ambient.

Salloni eshte i orientuar nga veri-lindja dhe jug-lindja duke ofruar pamje te zones perreth.

Apartamenti eshte i shtruar me parket.

Tualetet jane te pajisura me dritare dhe dritaret me grila.

Ambienti perreth pallatit eshte privat, i pajisur me kamera dhe roje gjithashtu ofron ambiente te jashtme  te perbashketa te gjelberuara.

Zona ka akses te lehte ne rrugen e Elbasanit, ne Parkun e madh te Tiranes etj.

Pallati ofron administrim dhe ashensor.

Mundesi parkimi ne ambientet e jashtme te pallatit.

 

Cmimi 1000 Euro/muaj.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane, (TRS-914-52d)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne zonen e Don Boskos ne rrugen Muzaket , ne T...

Cmimi:40.000

Dyqan per shitje ne rrugen Arkitekt Sinani afer zones se Brrylit ne Tirane (TRS-914-53d).
Tirane,Albania

Dyqan per shitje ne rrugen Arkitekt Sinani ne Tirane.Me nje siperfaq...

Cmimi:800 euro/m2

Apartament modern me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane , (TRR-1014-45b)
Tirane,Albania

Apartament 3 + 1 me qera te Kompleksi Nobis. Ndodhet ne nje nga kom...

Cmimi:2000 Euro

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane (TRR-1014-47b)
Tirane,Albania

Apartament me qera prane kompleksit Homeplan ne Tirane. Ndodhet ne ...

Cmimi:300 Euro

Dyqan ne shitje prane Shkolles 11-Janari ne Tirane (TRS-1014-46j)
Tirane,Albania

Ambjent biznesi ne shitje ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.Dyqa...

Cmimi:155.000 euro