Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Durres
Siperfaqja -6000 m2
Cmimi - 30 /m2 €
Lloji i prones -Toke

Toke per shitje ne Gjirin e Lalzit ne Durres, (GLS-1212-1)

Toke per shitje te Gjiri i Lalzit, ne fshatin Rrotulla. 
Me nje siperfaqe prej 6000 m2 dhe me letra te rregullta hipotekore.
Ndodhet ne buze te rruges kryesore e cila e ben mjaft mire te shfrytezueshme per cfardolloj aktiviteti.

Cmimi 30 /m2

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 3+1 per shitje prane Sheshit Avni Rustemi ne Tirane (TRS-1116-54K)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane. Apartam...

Cmimi:134.000 Euro

Zyre me qera prane rruges se Durresit ne Tirane (TRR-1116-55L)
Tirane,Albania

Zyre me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Ndodhet ne katin e par...

Cmimi:1000 Euro

Per SHITJE, Apartamente ne Vlore tek Uji i Ftohte | 1+1 dhe 2+1 | 800/m2 (VLS-1004)
Vlore,Albania

Per shitje kemi rreth 21 apartamente ne nje compleks te ri dhe shume...

Cmimi:800/m2

Per SHITJE Apartamente ne Vlore | tek Uji i Ftohte | nga 30,000 (VLS-1005)
Vlore,Albania

Per Shitje, Apartamente ne Vlore 2 minuta ne kembe nga plazhi me I b...

Cmimi:650-950/m2

Apartament 1 + 1 me qera prane qendres se Tiranes (TRR-816-13b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne fillimin e rruges se Durresit ne Tirane. Ndod...

Cmimi:300 Euro