Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Durres
Siperfaqja -6000 m2
Cmimi - 30 /m2 €
Lloji i prones -Toke

Toke per shitje ne Gjirin e Lalzit ne Durres, (GLS-1212-1)

Toke per shitje te Gjiri i Lalzit, ne fshatin Rrotulla. 
Me nje siperfaqe prej 6000 m2 dhe me letra te rregullta hipotekore.
Ndodhet ne buze te rruges kryesore e cila e ben mjaft mire te shfrytezueshme per cfardolloj aktiviteti.

Cmimi 30 /m2

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 1+1 me qera tek Piazza ne Tirane , (TRR-213-13)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera tek Piazza ne Tirane. Apartamenti pozicionohe...

Cmimi:400

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane (TRR-613-2)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera te “Ushtari i Panjohur” ne Tirane...

Cmimi:350 euro

Vile me qera 4 kateshe ne rrugen Mihal Grameno, Tirane (TRR-213-14)
Tirane,Albania

Vila perbehet nga 1 kat bodrum, garazh per 2 makina dhe 3 kate banim...

Cmimi:1300 Euro

Zyre me qera shume prane Parkut Rinia ne Tirane (TRR-316-21K)
Tirane,Albania

Zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Zyra ndodhet ne...

Cmimi:500 euro

Apartament 2+1 me qera ne qender te Tiranes (TRR-213-15)
Tirane,Albania

Me nje siperfaqe 85 m2, apartamenti ofron 2 dhoma gjumi, sallon i ma...

Cmimi:350 euro