Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -80 m2
Cmimi - 400 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-1218-3d)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.

Eshte i pozicionuar ne katin e katert te nje pallati te vjeter

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 80 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te ndare, dy dhoma gjumi, dy ballkone, tualet dhe depo.

Ofrohet i mobiluar me nje mobilim bashkekohor dhe te rehatshem.

Ftohja dhe ngrohja sigurohen nga dy kondicioner te vendosur ne sallon dhe dhome gjumi matrimoniale.

Orientohet nga jugu dhe veriu duke ofruar pamje nga rruga kryesore dhe te zones perreth.

Apartamenti eshte i shtruar me parket dhe tualeti eshte i pajisur me dritare.

Pallati ndodhet ne nje nda zonat me te pelqyera te Tiranes dhe ofron akses te lehte ne te gjithe rruget lidhese te zones se Bllokut.

 

Cmimi 400 Euro/muaj.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Dyqan per shitje prane Pazarit te Ri ne Tirane (TRS-1217-19R)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje prane Pazarit te Ri ne Tirane.  Dyqani ndodhe...

Cmimi:108.000 euro

Dyqan per shitje prane Tregut Elektrik ne Tirane (TRS-1217-20R)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje prane kompleksit Grand ne Tirane. Dyqani ndodhet n...

Cmimi:277.000 euro

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-1217-21L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane Ndodhet ne ...

Cmimi:600 Euro

Zyre me qera perballe me Kopshtin Botanik ne Tirane (TRR-1217-22R)
Tirane,Albania

Zyre me qera ne rrugen Selite e Vjeter ne Tirane. Zyra ndodhet ne n...

Cmimi:500 Euro

Apartament 1+1 per shitje ne zonet Ish Fushes se Aviacionit ne Tirane, (TRS-1217-24d)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne zonen e Ish Fushes se Aviacionit ne Tirane....

Cmimi:49.000 Euro