Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -80 m2
Cmimi - 350 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 me qera prane Qendres se Tiranes (TRR-1218-5L)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sulejman Pasha.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter shume prane rruges Mine Peza.

Ofron siperfaqe totale 80m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet, korridor dhe ballkon.

Apartamenti ofrohet plotesisht i mobiluar dhe ka te instaluar nje kondicioner ne sallon per ngrohjen dhe ftohjen.

Dritaret jane dopjo xham dhe te pajisura me grila.

Ballkoni ofron pamje te lagjes perreth me orientim nga lindja.

Zona eshte e qete, prane te gjitha sherbimeve te ndryshme dhe shume e preferuar si nga vendasit dhe te huajt.

Ka akses te lehte ne rrugen Mine Peza, rrugen Fortuzi dhe pak minuta nga Qendra e Tiranes.

Cmimi: 350 Euro/muaj.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-918-23L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne ...

Cmimi:550 Euro

Dyqan ne shitje prane rruges Jordan Misja ne Tirane (TRS-918-32E)
Tirane,Albania

Dyqan ne shitje ne rrugen Panorama, prane rruges Jordan Misja ne Tir...

Cmimi:62.700 Euro

Apartament duplex 2+1 me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane (TRR-918-24E)
Tirane,Albania

Apartament dupleks modern me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit, ne ...

Cmimi:690 Euro

Vile 2 kateshe me qera ne zonen e Vilave Gjermane ne Tirane (TRR-918-25E)
Tirane,Albania

Vile 2 kateshe me qera ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane. Perbehet n...

Cmimi:1100 Euro

Dy apartamente me qera per biznes ne zonen e Don Boskos ne Tirane (TRR-918-26E)
Tirane,Albania

Dy apartamente me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ambientet jan...

Cmimi:900 Euro