Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -83 m2
Cmimi - 300 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane, (TRR-1218-7d)

Apartament 1+1 me qera prane Prokurorise se Tiranes.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri.

Siperfaqja totale eshte 83 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe tre ballkone.

Ofrohet i mobiluar me nje mobilim bashkekohor dhe te rehatshem.

Ftohja dhe ngrohja sigurohet nga nje kondicioner i vendosur ne sallon.

Zona eshte qendrore dhe ofron akses te lehte ne Bulevardin Zogu I, rrugen Mine Peza, rrugen e Durresit etj.

Pallati ofron administrim dhe ashensor.

 

Cmimi 300 Euro/muaj.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane (TRR-613-41)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane. Apa...

Cmimi:600 euro

Apartament 1+1 me qera te Stacioni i Trenit ne Tirane (TRR-613-42)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane. Me siper...

Cmimi:250 euro

Vile 2 kateshe me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-613-43)
Tirane,Albania

Vile me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane. Vila eshte e pozici...

Cmimi:1200 euro

Apartament 1 + 1 per shitje prane Liqenit te Thate ne Tirane (TRS-214-30b)
Tirane,Albania

Apartament 1 + 1 per shitje te Liqeni i Thate ne Tirane.Apartamenti ...

Cmimi:750 Euro / m2

Vile 3 kateshe me qera ne rrugen Stavri Themeli ne Tirane (TRR-613-44)
Tirane,Albania

Vile 3 kateshe me qera pas Qendres Globe ne Tirane. Vila ndodhet ne...

Cmimi:2000 euro