Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -2500 m2
Cmimi - 750.000 Euro €
Lloji i prones -Toke

Toke dhe ndertese 2 kateshe ne shitje ne Komunen e Berzhites ne Tirane (TRS-1218-8E)

Toke dhe ndertese dy kateshe ne shitje ne fshatin Dobresh te Komunes Berzhite.

Toka ka nje siperfaqe prej 2500 m2 dhe siperfaqja e ndertimit eshte 1260 m2.

Godina perbehet nga nje kat nentoke dhe nje kat perdhe. Lartesia e kateve eshte 6 m. Te dyja katet jane hapesire e perbashket.

Themelet e nderteses jane bere per 5 kate ndertim.

Perben nje mundesi shume te mire investimi sepse ndodhet buze rruges kryesore. 

Ka akses te lehte ne Autostraden Tirane Elbasan dhe ne zonen e Mulletit.

Prona eshte ne procesin e fundit te hipotekimit.

 

Cmimi: 750.000 Euro

 

 

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 me qera ne Laprake ne Tirane(TRR-915-50m)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pandi Dardha ne Tirane. Pozicionoh...

Cmimi:450 Euro

Apartament 2+1 me qera tek rruga Fortuzi, Tirane (TRR-915-52k)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne rrugen Fortuzi ne Tirane  Pozicionohet ne ka...

Cmimi:300 euro

Lokal modern per shitje prane zones se Don Boskos ne Tirane (TRS-915-54b)
Tirane,Albania

Bar, piceri dhe lodra per femije per shitje prane rruges Eshref Fras...

Cmimi:600.000 Euro

Apartament 2+ 1 me qera te rruga Dervish Hima, Tirane (TRR-915-55k)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera prane ambasades Amerikane  dhe stadiumit...

Cmimi:850 Euro

Zyre me qera prane zones se Bllokut ne Tirane (TRR-915-56b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 me qera prane rruges Sami Frasheri ne Tirane. Ndod...

Cmimi:350 Euro