Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -75 m2
Cmimi - 400 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane, (TRR-1218-9d)

Apartament 2+1 prane rruges Myslym Shyri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te vjeter.

Siperfaqja e apartamentit eshte 75 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Apartamenti ofrohet i mobiluar me nje mobilim te ri dhe bashkekohor.

Orientohet nga veri-perendimi.

Ka nje organizim mjaft te mire te dhomave dhe tualeti eshte i pajisur me dritare.

Pallati ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes.

Ka akses te lehte ne rrugen Mylsym Shyri, rrugen e Kavajes, Bulevardin Gjergj Fishta etj.

 

Cmimi 400 Euro/muaj.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament dupleks per shitje ne zonen e Laprakes ne Tirane, (TRR-518-17d)
Tirane,Albania

Apartament dupleks per shitje ne rrugen Gjergj Legisi ne Tirane. Ap...

Cmimi:130.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Freskut ne Tirane (TRS-518-18E)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje, ne rrugen Shefqet Kuka ne Tirane. Aparta...

Cmimi:50.000 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane, (TRR-518-19d)
Tirane,Albania

Apartament me qera 2+1 prane Zogut te Zi ne Tirane. Apartamenti nod...

Cmimi:250 Euro

Apartament 3+1 per shitje prane zones se 21 Dhjetorit, ne Tirane (TRS-518-20E)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 per shitje, ne rrugen Frosina Plaku, ne Tirane. Apar...

Cmimi:170.000 Euro

Apartament 1+1 per shitje prane Ministrise se Jashtme ne Tirane (TRS-518-21E)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Fadil Rada, ne Tirane.  Ap...

Cmimi:75.000 Euro