Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -127 m2
Cmimi - 500 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane (TRR-1218-10L)

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Bej Mitrovica ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri shume prane Lulishtes se Komunes se Parisit.

Ofron siperfaqe totale prej 127 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.

Apartamenti ofrohet plotesisht i mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme.

Ka te instaluar 2 kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen.

E gjithe siperfaqja eshte e shtruar me parket dhe dritaret jane dopjo xham te pajisura me grila.

Ballkonet ofrojne pamje te kendshme te zones perreth me orientim nga jugu.

Pallati ofron kushte bashkekohore, ashensor, administrim dhe kamera sigurie.

Ka akses te lehte ne rrugen Medar Shtylla dhe rrugen Bilal Golemi.

Ka mundesi parkimi me pagese ekstra prane pallatit.

Cmimi: 500 Euro/muaj.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane (TRR-813-11)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Apartamenti...

Cmimi:400 euro

Apartament 1+1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-813-12)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Kosovareve ne Tirane. Kjo prone ...

Cmimi:300 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane (TRR-813-13)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne Qender te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne...

Cmimi:420 euro

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Mine Peza ne Tirane (TRS-813-14)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Apartamen...

Cmimi:980 euro/m2

Apartament 2+1 me qera afer rruges se Elbasanit ne Tirane , (TRR-514-20a)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ali Visha ne Tirane, vetem 10 min l...

Cmimi:350