Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -89.31 m2
Cmimi - 400 Euro €
Lloji i prones -Dyqan

Dyqan me qera prane Shkolles se Baletit ne Tirane (TRR-1218-11L)

Dyqan me qera ne rrugen  Mihal Grameno ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri buze rruge kryesore.

Ofron siperfaqe totale prej 89.31 m2 te organizuar ne nje ambient open space sebashku me nje tualet brenda.

Pjesa ballore e dyqanit eshte e pajisur me fasade xhami qe mundeson reklamimin e aktivitetit tuaj.

Kjo prone shte shume e pershtatshme per biznese te ndryshme si: markete, qender estetike, farmaci, zyre, noteri, kancelari etj.

Ne zonen perreth mund te gjeni te gjitha sherbimet e nevojshme.

Ka nje infrastukture te rregullt dhe me akses te lehte ne rrugen Petro Nini Luarasi, rrugen e Elbasanit dhe Bulevardin Bajram Curri.

Cmimi: 400 Euro/muaj.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane (TRR-314-31b)
Tirane,Albania

Apartament 3 + 1 me qera ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane. Apartame...

Cmimi:600 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje te Kopshti Zologjik ne Tirane (TRS-314-32b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Liqeni i Thate ne Tirane. Apa...

Cmimi:75 000 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Librit Universitar ne Tirane , (TRR-314-32R)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane. Apartamenti ndodhe...

Cmimi:900 Euro

Apartament 2+1 me qera afer Bllokut ne Tirane, (TRR-314-33a)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Apartamenti p...

Cmimi:1000

Apartament 3+1 per shitje prane qendres ne Tirane , (TRS-314-34b)
Tirane,Albania

Apartament 3 + 1 per shitje ne rrugen Cameria ne Tirane. Apartament...

Cmimi:189.000 Euro