Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -832 m2
Cmimi - 4000 Euro €
Lloji i prones -Vile

Vile 3-kateshe me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-1218-19L)

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen Thoma Avrami shume prane Ambasades Amerikane ne Tirane.

Ofron siperfaqe oborri rreth 200 m2 dhe  siperfaqe totale ndertimi prej 834 m2 te organizuar ne 3 kate banimi dhe 1 kat nentoke.

Kati 1-re ofron siperfaqe prej 199.1 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete koridor dhe verande.

Kati 2-te me siperfaqe 213.4 m2 ndahet ne sallon sebashku me kuzhine, 4 dhoma gjumi, 2 tualete, koridor dhe ballkon.

Kati 3-te eshte papafingo me siperfaqe 214.4 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe verande te madhe.

Bodrumi me siperfaqe 207.9 m2 ofron mundesin e parkimi te 5-6 makinave.

Vila ofrohet e mobiluar ose bosh ne varesi te kerkesave te klientit.

Jane instaluar 14 kondicionere per ngrohjen dhe ftohjen te cdo ambienti.

Te gjitha dritaret dhe dyert e jashtme jane te pajisura me kangjela sigurie.

Ne bodrum ndodhen 3 depozita uji me kapacitet 4.000 litra per furnizimin e te gjithe viles.

Vila pozicionohet ne zone shume te qete dhe prane te gjitha sherbimeve te nevojshme.

Ka akses te lehte ne rrugen e Elbasanit dhe rrugen Pjeter Budi.

Cmimi: 4000 Euro/muaj.

Foto Galeria

kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Freskut ne Tirane, (TRS-418-62d)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen e Qesarakes ne Tirane. Apartamenti ...

Cmimi:36.300 Euro

Hotel dhe bar - restorant modern per shitje ne qender te Tiranes, (TRS-418-63a)
Tirane,Albania

Hotel dhe bar restorant per shitje ne qender te Tiranes. Ofrohet e g...

Cmimi:2.400.000 Euro

Vile 3 kateshe me qera ne zonen e Selites ne Tirane (TRR-418-64a)
Tirane,Albania

Vile me qera ne zonen e Selites ne Tirane, shume prane me Unazen e M...

Cmimi:1500 Euro

Apartament 3+1 per shitje prane Tregut Elektrik ne Tirane (TRS-418-65L)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Zonja Curre ne Tirane. Ndodhet ...

Cmimi:83.000 Euro

Apartament 3+1 me qera prane qendres tregtare TEG ne Tirane, (TRR-418-66T)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne rezidencen Sunrise ne Tirane. Apartamenti...

Cmimi:1200 Euro