Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -207 m2
Cmimi - 1700 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Kosovareve ne Tirane (TRR-1218-30L)

Apartament 3+1 me qera shume prane Parkut te Liqenit Artificial.

Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ndertim shume cilesor dhe shume te preferuar si nga vendasit dhe te huajt.

Ofron siperfaqe totale prej 207 m2 te organizuar si me poshte:

-Sallon sebsahku me ambientin e ngrenies,e pajisur me nje oxhak funksional.

-Kuzhine te vecuar e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

-Dhome gjumi matrimoniale sebashku me garderobe, tualet dhe nje depo.

-Dhome gjumi per femijet sebashku me nje tualet.

-Studio sebashku me nje ballkon e cila mund te kthehet ne dhome gjumi.

-Korridor qe lidh dhomat e gjumit me sallonin, ndodhet nje dhome lavantarie dhe tualet.

Apartamenti ofrohet plotesisht i mobiluar me nje stil modern dhe te ri.

E gjithe siperfaqja eshte e shtruar me parket cilesor dhe ka ndricim te pershtatshem nepermejt spoteve te ndryshme.

Ngrohja dhe ftohja kryehet nepermjet sisitemit qendror aspirim-kondicionim.

Dhomat jane te bollshme dhe te mbushura me drite natyrale gjate gjithe dites, ballkoni ofron pamje te kendshme te qytetit.

Pallati ofron kushte shume moderne, administrim, ashensor, kamera sigurie dhe hapesira te gjelberuara.

Ne cmim perfshihen dhe dy vende parkimi ne katin -1 dhe -2 te pallatit.

Ka akses te lehte ne rrugen Sami Frasheri, rrugen Marko Bocari dhe prane Liqenit Artificial.

Cmimi: 1700 Euro/muaj perfshire taksat.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 me qera prane Stadiumit Qemal Stafa ne Tirane (TRR-614-2j)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Apartament...

Cmimi:400 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane (TRR-614-3j)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Apartam...

Cmimi:450 euro

Dyqan per shitje prane shkolles se Bashkuar ne Tirane (TRS-614-4b)
Tirane,Albania

Dyqan me qera ne rrugen Imer Ngregjoni, prane shkolles se Bashkuar n...

Cmimi:70.000 Euro

Apartament 3 + 1 ne shitje prane tregut Elektrik ne Tirane (TRS-614-5b)
Tirane,Albania

Apartament 3 + 1 per shitje ne rrugen Sali Nivica ne Tirane. Aparta...

Cmimi:110.000 Euro

Apartament 3+1 ne shitje perballe shkolles Petro Nini Luarasi ne Tirane (TRS-614-6E)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Ymer Kurti, prane sheshit Wilson ...

Cmimi:200.000 euro