Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -70 m2
Cmimi - 400 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 1+1 me qera prane zones se Bllokut ne Tirane (TRR-1218-31S)

Apartament 1+1 me qera afer zones se Bllokut dhe Liqenit te Tiranes.

Shtepia ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri ne rrugen Ymer Kurti prane rruges kryesore.

Ofron siperfaqe totale 70 m2, te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, dhome gjumi, koridor, tualet dhe ballkon.

Ambienti eshte i dizenjuar ne menyre shume moderne,  i shtruar i gjithi me parket shume cilesor dhe  me te gjithe arredimin e nevojshem.

Ka te instaluar dy kondicioner per ngrohje dhe ftohje  te pozicionuar ne sallon dhe ne dhomen e gjumit.

Zona perreth eshte shume e qete dhe e preferuar nga te huajt dhe vendasit.

Pallati ofron ashensor dhe administrim.

Ka akses te lehte ne rrugen Sami Frasheri, sheshi Wilson dhe Liqeni Artificial.

 

Cmimi 400 Euro/Muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Dyqan me qera prane Bulevardit Blu ne zonen e Kamzes ne Tirane (TRR-115-31b)
Tirane,Albania

Dyqan me qera ne fillimin e rruges Teuta prane Kamzes ne Tirane. Po...

Cmimi:1.100 Euro

Apartament 2+1 me qera mbas Kullave Binjake ne Tirane (TRR-115-32r)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane.Pozicionohet...

Cmimi: 600 Euro

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane (TRR-115-33b)
Tirane,Albania

Apartament me qera prane rruges se Durresit ne Tirane. Ndodhet ne k...

Cmimi:400 Euro

Apartament 3 + 1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-115-34b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane. Ndodhet ne ka...

Cmimi:500 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Laprakes ne Tirane (TRS-115-35r)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.Pozicionohet ...

Cmimi: 45.000 Euro