Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -114 m2
Cmimi - 2000 Euro €
Lloji i prones -Dyqan

Dyqan dupleks me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-1218-32L)

Dyqan dupleks me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare dhe te dyte te nje pallati te ri shume prane rruges kryesore.

Ofron sipefaqe totale prej 114 m2 te organizuar ne ambient open space te ndare ne dy kate, sebashku me nje tualet dhe verande.

Dyqani ofrohet i mobiluar ose i pamobiluar ne varesi te preferencave tuaja.

Ofron ndricim te pershtatshem nepermjet spoteve te ndryshme .

Pjesa ballore eshte e rrethuar me vetrate xhami duke ofruar mundesi shume te mira reklamimi.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per bar-restorant, farmaci, zyra te ndryshme, fondacione, agjensi udhetimi etj.

Zona eshte e zhvilluar dhe shume e preferuar si nga vendasit dhe te huajt.

Ka nje aksesueshmeri shume te lehte nga rruga e Elbasanit, rruga Papa Gjon Pali II, Bulevardi Deshmoret e Kombit etj.

Cmimi: 2000 Euro/muaj.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane (TRR-713-23)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera te Gjimnazi “Qemal Stafa” ne Tira...

Cmimi:250 euro

Apartament 2+1 me qera te Zogu i Zi ne Tirane (TRR-713-24)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne Kompleksin Karl Topia ne Tirane. Apartame...

Cmimi:...

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane (TRR-713-26)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera te ish Ekspozita “Shqiperia Sot”....

Cmimi:450 euro

Apartament 2+1 per shitje ne Kompleksin Vizion Plus ne Tirane (TRS-1016-24L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Apartamenti...

Cmimi:111.600 Euro

Ambjent biznesi me qera te Kullat Binjake ne Tirane (TRR-713-27)
Tirane,Albania

Ambjent biznesi me qera te Kullat Binjake ne Tirane. Dyqani ndodhet...

Cmimi:1000 euro