Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -56 m2
Cmimi - 500 Euro €
Lloji i prones -Dyqan

Dyqan me qera te zona e Zogut te Zi ne Tirane (TRR-1218-33S)

Dyqan me qera tek Zogi i Zi ne rrugen Vellezerit Manastirli, shume prane rruges kryesore.

Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri. 

Ofron siperfaqe 56 m2 + 3 m2 ballkon, eshte i organizuar ne ambjent te hapur dhe nje tualet.

Ambienti  ka qene Bar/Lloto qe nga viti 2002 dhe cdo pajisje brenda mund te hiqen sipas deshires.

Pjesa e jashtme me vetrate xhami i jep mundesi shume te mire cdo biznesi per reklamim akoma me te mire te aktivitetit.

Kjo prone eshte ideale per biznese te ndryshme si : Zyre, Klinike Dentare, Farmaci, Noter, Agjenci etj.

Zona perreth eshte shume e zhvilluar me Biznese te ndryshme, Qender Tregtare, Banka etj.

 

Cmimi 500 Euro/Muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament rezidencial me qera ne zonen e Saukut, Tirane (TRR-614-28j)
Tirane,Albania

Papafingo me qera ne Sauk, Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje nga r...

Cmimi:3000 euro

Ambjente zyrash me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane (TRR-614-29j)
Tirane,Albania

Ambjent per zyra me qera ne rqender te Tiranes. Keto ambjente ndodh...

Cmimi:5250 Euro

Apartament 1 + 1 me qera prane rrethrrotullimit te Zogut te Zi ne Tirane (TRR-714-31b)
Tirane,Albania

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Apartame...

Cmimi:300 Euro

Zyra me qera ne Qender te Tiranes (TRR-614-30j)
Tirane,Albania

Ambjent per zyra me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane. Apartame...

Cmimi:5400 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane (TRR-614-31j)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane. Apartamenti ndodhe...

Cmimi:300 Euro