Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -55 m2
Cmimi - 350 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 1+1 me qera shume prane Gardes ne Tirane (TRR-1218-34L)

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Adem Jashari ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter prane zones se Bllokut.

Me siperfaqe totale prej 55 m2 organizohet ne sallon sebashku me kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Apartamenti ofrohet plotesisht i mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme dhe me nje stil bashkekohor.

E gjithe siperfaqja eshte e shtruar me parket dhe dhomat jane te bollshme te mbushura me drite natyrale.

Ofron ndricim nepermjet spoteve te ndryshme dhe LED.

Pallati ndodhet ne nje zone te zhvilluar prane te githa sherbimeve te nevojshme.

Ka akses ne rrugen Sami Frasheri, sheshin Wilson, Bulevardin Deshmoret e Kombit etj.

Cmimi: 350 Euro/muaj.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 1+1 per qera perballe Stadiumit Dinamo ne Tirane (TRR-1214-47r)
Tirane,Albania

Apartament per qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane.Apartamenti...

Cmimi:250 euro

Apartament 3 + 1 per shitje prane rezidences Kodres se Diellit ne Tirane (TRS-1114-38b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Trendafili I Bardhe ne Tirane. Ndod...

Cmimi:515 Euro / m2

Vile 3-kateshe residenciale me qera te TEG ne Tirane (TRR-314-20b)
Tirane,Albania

Vile rezidenciale me qera ne kompleksin Colombo 2 pas TEG ne Tirane....

Cmimi:2000 Euro

Dyqan ne shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRS-314-21j)
Tirane,Albania

Ambjent biznesi ne shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Dyqani ndo...

Cmimi:408.000 Euro

Bar Kafe ne shitje ne rrugen Him Kolli ne Tirane (TRS-314-22j)
Tirane,Albania

Lokal ne shitje prane rruges Myslym Shyri ne Tirane. Lokali ndodhet...

Cmimi:130.000 euro