Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -130 m2
Cmimi - 600 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit, ne Tirane (TRR-1218-36S)

Apartament 2+1 modern me qera ne rrugen Kodra e Diellit, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me siperfaqe 130 m2.

Apartamenti ofron nje ambient ndenje bashke me kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet  dhe verande.

Ambienti eshte i mobiluar komplet me parket dhe pllaka shume cilesore te nje stili modern me  ndricim led dhe punuar i gjithi nga arkitekt.

Kuzhina ofron te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme e pajisur me lavastovilje. Dhoma ndenjes eshte e mobiluar me standart bashkekohor me te gjitha pajisjet  nevojshme, divan,televizor,tavoline ngrenje,internet etj. Nje dhome gjumi eshte e kompletuar totalisht kurse dhoma tjeter mund te modifikohet sipash deshires se klientit.

Orientimi eshte nga perendimi dhe ofron ndricim gjate gjithe dites.

Pallati ofron administrim dhe ashensor.

Parkim te brendshem ose te jashtem me pagese ekstra.

Prona ofron siguri 24/h, monitorohet me CCTV dhe patrulla sigurimi.

Zona eshte shume e qete dhe me ambient te paster.

Ndodhet prane parkut te Liqenit Artificial, ka akses ne Unazen e Madhe, Kopshti Botanik, Komuna e Parisit etj.

 

Cmimi 600 Euro/Muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 3+1 ne shitje te Liqeni Artificial ne Tirane (TRS-713-39)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 ne shitje te Kopshti Zoologjik ne Tirane. Apartament...

Cmimi:750 euro/m2

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Him Kolli ne Tirane (TRS-713-40)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 ne shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane. Apartam...

Cmimi:1100 euro/m2

Apartament modern 3+1 me qera ne rrugen Ymer Kurti ne Tirane (TRR-713-41)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera te Gjimnazi Petro Nini Luarasi ne Tirane. Ap...

Cmimi:1000 euro

Apartament 1+1 ne shitje mbi zonen e Freskut ne Tirane (TRS-713-42)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 ne shitje 500 m mbi Freskun ne Tirane. Apartamenti n...

Cmimi:500 euro/m2

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane (TRR-713-43)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera perballe ish Ekspozites “Shqiperia Sot&...

Cmimi:400 euro