Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -197 m2
Cmimi - 2000 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 3+1 me qera prane Qendres Tregtare Toptani, ne Tirane (TRR-1218-38S)

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdi Toptani, ne Tirane.

Ndodhet ne katin XI-te te nje pallati te ri.

Ka nje siperfaqe prej 197 m2 e cila organizohet ne : 

-Sallon te madh 

-Kuzhine

-3 Dhoma Gjumi

-Depo

-2 Banjo

-Korridor

-2 Ballkone

Eshte e mobiluar me mobilje druri teper cilesore me te gjitha pajisjet per nje jetese teper komode. Te tre dhomat e gjumit jane te mobiluara dhe te shtruara me parket, 2 jane dhoma matrimoniale dhe dhoma tjeter eshte per femijet. Kuzhina ka lavastovilie, sobe, frigorifer, tavoline ngrenje etj. Njera banjo eshte me vaske dhe hidromasash.

 Pozicioni ne katin e XI ne qender te qytetet te jep mundesine te shijosh nga ballkonet  nje pamje te mrekullueshme te Tiranes.

 Ngrohja dhe ftohja mundesohet nga nje sistem qendror.

Pallati ofron administrim dhe 2 ashensor.

Zona eshte shume zhvilluar dhe ka prane te gjitha sherbimet e nevojshme per komunitetin si : qender tregtare, banka, hotele, institucione shteterore etj.

Ka akses ne rrugen George W.Bush, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Unaza e vogel etj.

Ne cmim perfshihet edhe parkimi ne garazhin nentokesor.

 

Cmimi 2000 Euro/Muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament per zyra me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane, (TRR-1118-51d)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per zyra me qera prane Tregut Cam ne Tirane. Apartam...

Cmimi:650 Euro

Ambient zyre per shitje ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane (TRS-1118-52d)
Tirane,Albania

Ambient zyre per shitje prane rruges Myslym Shyri ne Tirane. Zyra n...

Cmimi:115.000 Euro

Apartament 2+1 ne shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane (TRS-1118-53E)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Androkli Kostallari ne zonen e Do...

Cmimi:72.000 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Tregut te Medresese ne Tirane (TRR-1118-54L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges 5 Maj ne Tirane. Ndodhet...

Cmimi:250 Euro

Apartament 1+1 me qera prane qendres se Tiranes, (TRR-1118-55d)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane. Apartamenti n...

Cmimi:400 Euro