Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -120 m2
Cmimi - 850 Euro €
Lloji i prones -Lokal

Lokal me qera tek Pallati me Shigjeta, ne Tirane (TRR-1218-39S)

Lokal me qera te Bulevardi Bajram Curri, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e II-te te nje pallati te ri ri me akses te direkt ne rrugen kryesore nepermjet shkalleve.

Ka nje siperfaqe totale prej 120 m2 te organizuar ne ambient te hapur se bashku me 2 veranda dhe 2 tualete.

Lokali ofrohet plotesisht i mobiluar me nje arredim bashkekohor, banaku eshte i pajisur me te gjitha pajisjet e nevojshme. Ambienti eshte i rrethuar me vetrate xhami me pamje nga lumi Lana duke ofruar mundesi shume te mire reklamimi. 

Veranda ka hapesire te gjelberuar me lule te ndryshme.

Ka akses  te lehte ne rrugen e Kavajes dhe Unazen e madhe.

 

Cmimi 850 Euro/Muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2+1 per shitje prane Kopshtit Botanik ne Tirane (TRS-1117-14L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane. Ndod...

Cmimi:133.400 Euro

Apartament 2+1 me qera prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane, (TRS-1117-15d)
Tirane,Albania

Apartament me qera prane rruges Hoxha Tahsim ne Tirane. Apartamenti...

Cmimi:800 Euro

Zyre me qera prane zones se Ish Ekspozites ne Tirane (TRR-1117-16L)
Tirane,Albania

Ambient zyre me qera ne ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ndod...

Cmimi:300 Euro

Apartament dupleks per shitje prane Rezidences Kodra e Diellit ne Tirane, (TRS-1117-17d)
Tirane,Albania

Apartament dupleks per shitje ne rrugen Rrapo Hekali ne Tirane. Apa...

Cmimi:165.000 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Qendres Kristal ne Tirane (TRR-1117-18L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bill Klinton ne Tirane Ndodhet ne ...

Cmimi:500 Euro