Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -55 m2
Cmimi - 200 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 1+1 me qera prane zones se Linzes, ne Tirane (TRR-119-1S)

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Shefqet Kuka, ne Tirane.

Shtepia ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri.

Siperfaqja e apartamentit eshte 55 m2 e cila perfshin: kuzhine dhe sallon sebashku, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe ballkon.

Banesa eshte e mobiluar komplet me kushte bashkekohore.

Zona eshte ne periferi te Tiranes ne nje zone te qete.

Pallati ofron ashensor dhe administrim.

Ka akses ne rrugen Muhamed Deliu, rrugen Thoma Filipeu etj.

 

Cmimi 200 Euro/Muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 1+1 me qera prane zones se Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-517-30L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Pozicionohet ne ka...

Cmimi:250 Euro

Dyqan me qera ne ne Bulevardin Zogu I ne Tirane (TRR-517-32L)
Tirane,Albania

Dyqan me qera prane qendres se Tiranes. Me nje siperfaqe totale pre...

Cmimi:1700 Euro

Apartament 2+1 per shitje prane Qendres se Tiranes (TRS-517-33L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Pozici...

Cmimi:113.400 Euro

Apartament 1+1 me qera prane Shkolles Sami Frasheri ne Tirane (TRR-517-31L)
Tirane,Albania

Apartament me qera rrugen e Barrikadave ne Tirane. Ndodhet ne aktin...

Cmimi:300 Euro

Apartament 3+1 per shitje prane zones se Freskut ne Tirane (TRS-517-34L)
Tirane,Albania

Apartament  3+ 1 per shitje ne rrugen Shefqet Kuka ne Tirane. ...

Cmimi:75.000 Euro