Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -80 m2
Cmimi - 350 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Don Boskos, ne Tirane, Albania (TRR-119-3S)

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Eshref Frasheri, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje vile.

Siperfaqja eshte 80 m2 e organizuar keshtu: sallon sebashku me kuzhine, 1 dhome gumi matrimoniale, tualet dhe ballkon.

Ambienti ofrohet i mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme, ne sallon eshte i instaluar nje kondicioner per ngrohje dhe ftohje, TV, tavoline ngrenje, divane etj.

Vila ofron nje vend parkimi ne oborr.

Ka akses te shpejt ne rrugen Don Bosko etj.

 

Cmimi 350 Euro/Muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Toke bujqesore ne shitje ne Autostraden Tirane-Elbasan (TRS-214-1b)
Tirane,Albania

Toke bujqesore ne shitje ne Autostraden Tirane-Elbasan. Toka ndodhe...

Cmimi:600.000 Euro

Lokal ne shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRS-114-2)
Tirane,Albania

Lokal ne shitje prane Hotel Ferrari ne Tirane. Lokali ndodhet ne kat...

Cmimi:71.250 Euro

Vile ne shitje ne Gjirin e Lalzit ne Tirane (TRS-114-3)
Tirane,Albania

Vile 2-kateshe ne shitje ne Gjirin e Lalzit. Vila shtrihet ne nje tr...

Cmimi:280.000 euro

Hotel ne shitje ne Gjirin e Lalzit (TRS-114-4)
Tirane,Albania

Hotel ne shitje te Gjiri i Lalzit. Godina eshte ndertuar ne vitin 19...

Cmimi:350.000 euro

Vile 3 - kateshe me qera ne rrugen Artan Lenja ne Tirane (TRR-114-5b)
Tirane,Albania

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen Artan Lenja ne Tirane. Vile eshte m...

Cmimi:1000 Euro/ muaj