Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -100 m2
Cmimi - 600 Euro €
Lloji i prones -Lokal

Lokal me qera prane Fakultetit te Juridikut, ne Tirane (TRR-119-4S)

Lokal me qera ne rrugen Milto Tutulani, ne Tirane.

Lokali ndodhet ne katin e pare te nje pallati te  ri.

Ka nje siperfaqe prej 100 m2 e organizuar ne: nje hapesire te perbashket ku ambienti ekzistues eshte lokal i kompletuar me banak, karrike, tavolina, 1 depo dhe 1 tualet.

Ofrohet me te gjitha pajisjet ose bosh ne varesi te biznesit qe do operoj ne vazhdim. Dyqani eshte shume i pershtatshem per biznese te ndryshme si kancelari, zyra etj.  Ka te instaluar sistem qendror per ngrohje dhe ftohje.

Zona eshte shume e zhvilluar dhe e preferuar ne Tirane duke mundesuar akses ne: 

Rrugen Perlat Rexhepi, rrugen Adem Jashari, Sheshi Wilson etj.

 

Cmimi 600 Euro/Muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament dupleks modern per shitje prane qendres se Tiranes (TRS-1115-32b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne kat...

Cmimi:280.000 Euro

Apartament 1 + 1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-1115-33b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Edit Durham ne Tirane. Ndodhet ne kati...

Cmimi:320 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane , (TRR-1115-34a)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Apartame...

Cmimi:110.000 Euro

Apartament dupleks me qera prane rruges se Durresit ne Tirane (TRR-1115-35b)
Tirane,Albania

Apartament me qera prane bllokut te Ambasadave ne Tirane. Ndodhet n...

Cmimi:500 Euro

Vile luksoze me qera tek Liqeni Artificial ne Tirane (TRR-1115-36K)
Tirane,Albania

Vile luksoze me qera ne zonen e Liqenit Artificial ne Tirane. E poz...

Cmimi:3000 Euro