Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -115.91 m2
Cmimi - 450.000 Euro €
Lloji i prones -Dyqan

Dyqan dupleks per shitje prane rruges se Elbsanit ne Tirane (TRS-119-5L)

Dyqan dupleks per shitje ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare dhe te dyte te nje pallati te ri shume prane rruges kryesore.

Ofron sipefaqe totale prej 115.91 m2 te organizuar ne ambient open space te ndare ne dy kate, sebashku me nje tualet dhe verande.

Dyqani ofrohet i pamobiluar.

Pjesa ballore eshte e rrethuar me vetrata xhami duke ofruar mundesi shume te mira reklamimi.

Brenda jane bere punime cilesore, mure te punuara me gips dhe ndricim te pershtatshem nepermjet spoteve te ndryshme .

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per bar-restorant, farmaci, zyra te ndryshme, fondacione, agjensi udhetimi etj.

Zona eshte e zhvilluar dhe shume e preferuar si nga vendasit dhe te huajt.

Ka nje aksesueshmeri shume te lehte nga rruga e Elbasanit, rruga Papa Gjon Pali II, Bulevardi Deshmoret e Kombit etj.

Kjo prone eshte e pajisur me certificate te rregullt pronesie.

Cmimi: 450.000 Euro.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Vile me qera ne nje kompleks residencial ne Lunder , Tirane , (TRR-914-51a)
Tirane,Albania

Vile me qera ne Lunder te Tiranes. Pozicionohet ne nje kompleks vil...

Cmimi:2700

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane, (TRS-914-52d)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne zonen e Don Boskos ne rrugen Muzaket , ne T...

Cmimi:40.000

Dyqan per shitje ne rrugen Arkitekt Sinani afer zones se Brrylit ne Tirane (TRS-914-53d).
Tirane,Albania

Dyqan per shitje ne rrugen Arkitekt Sinani ne Tirane.Me nje siperfaq...

Cmimi:800 euro/m2

Apartament modern me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane , (TRR-1014-45b)
Tirane,Albania

Apartament 3 + 1 me qera te Kompleksi Nobis. Ndodhet ne nje nga kom...

Cmimi:2000 Euro

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane (TRR-1014-47b)
Tirane,Albania

Apartament me qera prane kompleksit Homeplan ne Tirane. Ndodhet ne ...

Cmimi:300 Euro