Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -69 m2
Cmimi - 82.000 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Durresit, ne Tirane (TRS-119-6S)

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Durresit, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e katert, jo te fundit te nje pallati te vjeter prane qendres se Tiranes.

Ka nje hapesire prej 69 m2 te organizuar ne: kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi , tualet, korridor dhe 2 ballkone. 

Apartamenti ofrohet pjeserisht i mobiluar.

Shtepia eshte ne kushte te mira, te dyja dhomat e gjumit kan ballkone te vecanta, njera dhome ka te instaluar nje kondicioner per ngrohje dhe ftohje dhe  eshte e shtruar me parket, pjesa tjeter e shtepise eshte e shtruar me pllaka.

Pallati ndodhet ne nje zone shume te preferuar dhe te zhvilluar me biznese te ndryshme pergjate gjithe rruges se Durresit.

Ballkoni eshte i orientuar nga veri-lindja dhe ju ofron pamje nga rruga kryesore.

Ka akses ne rrugen Mihal Druri, rrugen Milan Shuflaj etj.

Ka certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi: 82.000 Euro

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 1 + 1 per shitje prane Liqenit te Thate ne Tirane (TRS-214-30b)
Tirane,Albania

Apartament 1 + 1 per shitje te Liqeni i Thate ne Tirane.Apartamenti ...

Cmimi:750 Euro / m2

Vile 3 kateshe me qera ne rrugen Stavri Themeli ne Tirane (TRR-613-44)
Tirane,Albania

Vile 3 kateshe me qera pas Qendres Globe ne Tirane. Vila ndodhet ne...

Cmimi:2000 euro

Apartament 2 + 1 ne shitje prane liqenit artificial ne Tirane (TRS-514-46b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Liqeni I thate ne Tirane. Apa...

Cmimi:99.000 Euro

Vile 3 kateshe ne shitje pas Qendres Globe ne Tirane (TRS-613-45)
Tirane,Albania

Vile 3 kateshe ne shitje ne rrugen Stavri Themeli ne Tirane. Vila n...

Cmimi:280.000 euro

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Durresit ne Tirane (TRR-1016-15L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Viktor Hygo ne Tirane. Banesa ndod...

Cmimi:350 Euro