Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -200 m2
Cmimi - 900 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament dupleks me qera prane Liqenit te Thate ne Tirane (TRR-119-7L)

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te dhe te 6-te te nje pallati te ri ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes.

Dupleksi ka siperfaqe totale prej 200m2 te organizuar ne dy kate si me poshte:

Ne katin e pare kemi sallonin se bashku me oxhak funksional, ambient ngrenie, kuzhine te vecuar,tualet dhe ballkon.

Kati i dyte ndahet ne 3 dhoma gjumi matrimoniale, 2 tualete dhe korridor.

Apartamenti ofrohet plotesisht i mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme, ka nje mobilim bashkekohor dhe te ri.

Dhomat jane te bollshme dhe te mbushura me drite natyrale, e gjithe siperfaqja eshte e shtruar me parket cilesor.

Pallati ndodhet ne nje zone shume te qete, te zhvilluar dhe prane te gjitha sherbimeve te nevojshme.

Ketu do gjeni siguri maksimale, kamera dhe roje 24-ore, hapesira te gjelberuara dhe nje vend parkimi te perfshire ne cmim.

Ka akses te lehte ne Unazen e Madhe te Tiranes dhe shume prane Liqenit Artificial.

Cmimi: 900 Euro/muaj.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 1+1 per shitje prane rruges Myslym Shyri ne Tirane, (TRS-517-17K)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne kryqezimin Myslym Shyri me Muhamet Gjollesh...

Cmimi:87.000 Euro

Shtepi 1-kateshe per shitje ne zonen e Kombinatit ne Tirane, (TRS-517-18K)
Tirane,Albania

Vile per shitje ne rrugen e Qelqit ne Tirane. Vila pozicionohet buz...

Cmimi:150.000 Euro

Vile per shitje ne zonen e Lundres ne Tirane, (TRS-517-19K)
Tirane,Albania

Vile moderne per shitje prane qendres tregetare TEG. Vila eshte pje...

Cmimi:565.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne prane shkolles Harry Fultz ne Tirane, (TRS-517-20K)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Petro Marko ne Tirane. Apartamenti ...

Cmimi:90.000 Euro

Dyqan me qera prane zones se Selvise ne Tirane (TRR-517-21L)
Tirane,Albania

Dyqan me qera ne rrugen Zenel Baboci ne Tirane. Pozicionohet ne kat...

Cmimi:400 Euro