Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -106 m2
Cmimi - 450 Euro €
Lloji i prones -Apartament

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri, ne Tirane (TRR-119-8S)

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter pa ashensor.

Siperfaqja totale eshte 120 m2 dhe siperfaqja e brendshme eshte 106 m2 e organizuar ne: nje dhome ndenje se bashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 depo dhe 2 ballkone.

Ofrohet i pa mobiluar dhe ne gjendje shume te mire.

Pallati ofron administrim.

Zona eshte shume e zhvilluar me biznese te ndryshme pergjat gjithe rruges kryesore.

Ka akses ne rrugen e Kavajes, zonen e 21 Dhjetorit etj.

 

Cmimi 450 Euro/Muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2 + 1 per shitje prane ish-Nisharakut ne Tirane (TRS-814-30b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Muhedin Llagani. Apartamenti ...

Cmimi:85.000 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje prane Institutit te Larte Bujqesor ne Tirane (TRS-814-31b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen Gramozi. Banesa eshte njekate...

Cmimi:105.000 Euro

Toke per shitje ne zonen e Paskuqanit ne Tirane (TRS-814-32b)
Tirane,Albania

Toke per shitje prane Liqenit te Paskuqanit. Toka ndodhet disa metr...

Cmimi:126.000 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Budi ne Tirane (TRR-814-33j)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera pas Ambasades Amerikane ne Tirane. Apartamen...

Cmimi:900 euro

Dyqan ne shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane (TRS-914-33j)
Tirane,Albania

Ambjent biznesi ne shitje prane Komisariatit nr.4 ne Tirane.Dyqani n...

Cmimi:1800 euro/m2