Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -110 m2
Cmimi - 2000 Euro €
Lloji i prones -Zyre

Zyre me qera ne Bulevardin Deshmoret e Kombit ne Tirane (TRR-119-9L)

Zyre me qera prane Piramides ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 11-te te nje qendre biznesi shume prestigjoze ne Tirane.

Ofron siperfaqe totale prej 110m2 te organizuar ne ambient open space me 3 dhoma zyre te ndara me xham, kend kuzhine, recepsion, dhome serveri dhe 2 tualete.

E gjithe siperfaqja eshte e shtruar me moket dhe ofron ngrohje dhe ftohje qendrore.

Pjesa ballore e zyres eshte e rrethuar me vetrate xhami duke ofruar drite natyrale gjate gjithe dites dhe nje pamje shume te bukur te qytetit.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per zyra te ndryshme si: fondacione, avokati, organizata etj.

Ne kete zone shume kompani te tjera prestigjoze ushtrojne aktivitetin e tyre.

Pallati ofron 2 ashensore, kamera sigurie, administrim, recepsion dhe roje 24-ore.

Ka akses te lehte ne zonen e Bllokut, Qendres se Tiranes dhe rruge te tjera lidhese.

Cmimi: 2000 Euro/muaj perfshire taksat dhe administrimin.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 2 + 1 per shitje prane Maternitetit te Ri ne Tirane (TRS-815-15b)
Tirane,Albania

Apartament modern per shitje ne bulevardin Bajram Curri ne Tirane. ...

Cmimi:120.000 Euro

Magazine me qera prane rruges Siri Kodra ne Tirane (TRR-815-17m)
Tirane,Albania

Magazine me qera ne rrugen Zenel Bastari ne Tirane. Godina eshte nj...

Cmimi:2870 Euro

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Ali Visha ne Tirane (TRS-815-18m)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen Ali Visha ne Tirane. Pozicionohe...

Cmimi:75.000 Euro

Apartament 2 + 1 me qera prane Zogut te Zi ne Tirane (TRR-815-19b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. Ndodhet n...

Cmimi:300 Euro

Vile 2 kateshe ne shitje prane shkolles Vasil Shanto ne Tirane ( TRS-815-20m)
Tirane,Albania

Vile 2 kateshe ne shitje ne rrugen Viktor Eftimiu ne Tirane. Me sip...

Cmimi:160.000 Euro