Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -300 m2
Cmimi - 2000 Euro €
Lloji i prones -Vile

Vile 3-kateshe me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-119-10L)

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane.

Ofron siperfaqe totale ndertimi prej 300 m2 te organizuar ne 3 kate.

Te tre katet kane te njejten shperndarje ne 3 ambiente zyre, koridor, tualet dhe ballkon.

Lidhen me njeri-tjetrin nepermjet shkalleve te jashtme ne anen e pasme te viles.

Dhomat jane te bollshme dhe te ndricuara me drite natyrale gjate gjithe dites.

Ka te instaluar nga 2 kondicioner per cdo kat per ngrohjen dhe ftohjen.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per aktivitete te ndryshme si : organizata, fondacione, zyra, kopesht privat, qender kursesh, klinike, etj.

Zona eshte e zhvilluar dhe shume e preferuar si nga vendasit dhe te huajt.

Prane saj mund te gjeni te gjitha sherbimet e nevojshme.

Ka akses direkt ne rrugen e Kavajes, rrugen Myslym Shyri dhe pak minuta nga Qendra e Tiranes.

Cmimi: 2000 Euro/muaj.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament per zyra me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane, (TRR-217-29d)
Tirane,Albania

Apartament per zyra me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Apa...

Cmimi:350 Euro

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane , (TRS-217-30a)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane, shume pran...

Cmimi:330.000 Euro

Apartament 3+1 per shitje ne zonen e Bllokut ne Tirane , (TRS-217-31a)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne zonen e Bllokut, rruga Ibrahim Rugova ne Ti...

Cmimi:425.000 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje prane zones se Selvise ne Tirane (TRS-217-32L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Siri Kodra ne Tirane. Ndodhet n...

Cmimi:143.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Don Bosko, Tirane (TRS-217-33d)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje perballe kompleksi Vizion + ne zonen e Don...

Cmimi:100.500 Euro