Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Gjiri i Lalzit
Siperfaqja -3200 m2
Cmimi - 100.000 Euro €
Lloji i prones -Toke

Toke per shitje ne zonen e Gjirit te Lalzit (GLS-119-1L)

Toke per shitje shume prane vijes bregdetare ne Gjirin e Lalzit.

Ofron siperfaqe totale prej 3200 m2, vetem 400m nga bregu i detit.

Toka ka akses direkt ne rrugen kryesore dhe nje infrastukture te rregullt.

Kjo prone shte shume e pershtatshme per nderimin e disa vilave ose kapanon.

Zona eshte zhvilluar shume kohet e fundit prane te gjitha sherbimeve te nevojshme.

Toka eshte e pajisur me certificate te rregullt pronesie me statusin are.

Cmimi: 100.000 Euro.

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Shkozes ne Tirane (TRS-618-10L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje me rrugen Ali Shefqeti ne Tirane. Ndodhet...

Cmimi:55.000 Euro

Apartament 3+1 me qera prane qendres tregtare TEG ne Tirane, (TRR-618-11d)
Tirane,Albania

Apartamenti 3+1 me qera ne zonen e Lundres ne Tirane. Apartamenti n...

Cmimi:1200 Euro

Apartament 3+1 me qera prane zones se Bllokut ne Tirane (TRR-618-12L)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane. Pozici...

Cmimi:1100 Euro

Apartament dupleks per qera prane Liqenit Artificial ne Tirane, (TRR-618-13d)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 modern ne rrugen Mustafa Xhabradini ne Tirane. Ndodh...

Cmimi:1200 Euro

Apartament 2+1 per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRS-618-14L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Kongresi i Lushnjes ne Tirane N...

Cmimi:56.000 Euro