Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -499.5 m2
Cmimi - 160.000 Euro €
Lloji i prones -Toke

Truall per shitje prane shkolles Tirana Jone, ne rrugen Besim Fagu, ne Tirane (TRS-119-24S)

Truall per shitje prane shkolles Tirana Jone, ne rrugen Besim Fagu, ne Tirane.

Siperfaqja totale e truallit eshte 499.5 m2.

Pozicionohet 50 m2 larg rruges kryesore me infrastukture te rregullt.

Toka ka statusin truall dhe mund te perdoret per ndertimin e nje vile ose te cdo lloj ndertimi per arsye biznesi.

Zona eshte e zhvilluar dhe eshte nje mundesi shume e mire investimi, ka prane te gjitha sherbimet e nevojshme si: shkolle, qender tregtare, tregu i medreses etj.

Pjesa e truallit eshte e rrethuar me mur.

Ka akses ne rrugen 5 Maji, rrugen Dervish Luzha, rrugen Ferit Xhajko etj.

Eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi 160.000 Euro

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Zyre me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-718-10L)
Tirane,Albania

Zyre me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane Ndodhet ne katin e ...

Cmimi:400 Euro

Vile dy kateshe me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane, (TRR-718-11d)
Tirane,Albania

Vile dy kateshe me qera ne prane Qytetit Studenti ne Tirane. Vila k...

Cmimi:1200 Euro

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Kopshtit Botanik, ne Tirane (TRR-718-13E)
Tirane,Albania

Jepet apartament me qera tek rruga Selite e Vjeter prane Kopshtit Bo...

Cmimi:500 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Qendres Kristal ne Tirane (TRR-718-14L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hasan Alla ne Tirane. Pozicionohet...

Cmimi:350 Euro

Ndertese 4 kateshe me qera ne zonen e Laprakes, ne Tirane (TRR-718-15E)
Tirane,Albania

Godina ndodhet ne rrugen Gjergj Legisi ne Tirane dhe eshte kater kat...

Cmimi:7000 Euro