Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -250 m2
Cmimi - 1700 Euro €
Lloji i prones -Dyqan

Dyqan me qera prane Gjimnazit Sami Frasheri, ne Tirane (TRR-219-6S)

Dyqan me qera prane Gjimnazit Sami Frasheri, ne rrugen e Barrikadave, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare, ne rrugen e kryesore.

Ka nje siperfaqe prej 75 m2 pjesa e brendshme e cila eshte e organizuar ne ambient te hapur dhe siperfaqe 175 m2 pjesa nga mbrapa qe sherben si magazine.

Dyqani eshte shume i pershtatshem per biznese te ndryshme si: Mobileri, Materiale Ndertimi, Hidraulike etj.

Ambienti eshte i pajisur me vetrate xhami e cila ofron mundesi shume te mire reklamimi.

Ka akses ne rrugen Dervish Hatixhe, rrugen e Dibres etj.

 

Cmimi 1700 Euro/Muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Apartament 3+1 per zyra me qera prane qendres se Tiranes (TRR-1213-46b)
Tirane,Albania

Apartament per zyra me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Apar...

Cmimi:600 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje te Selvia ne Tirane (TRS-1213-47b)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Gjon Buzuku te Selvia ne Tirane. ...

Cmimi:96.600 Euro

Vile 3 - kateshe me qera ne rrugen Kajo Karafafili ne qender te Tiranes (TRR-1213-48b)
Tirane,Albania

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen Kajo Karafili ne qender te Tiranes....

Cmimi:1600 Euro

Vile 4 - kateshe me qera ne rrugen Liman Kaba te kompleksi Dinami ne Tirane (TRR-1213-49)
Tirane,Albania

Vile 4-kateshe me qera ne rrugen Liman Kaba te kompleksi Dinamo ne T...

Cmimi:3000 Euro / muaj

Apartament 2+1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-1213-57j)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane. Apartamen...

Cmimi:400 euro