Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Qyteti - Tirane
Siperfaqja -140 m2
Cmimi - 800 Euro €
Lloji i prones -Dyqan

Dyqan me qera prane zonen e Brrylit, ne Tirane (TRR-219-7S)

Dyqan me qera prane zones se Brrylit, ne rrugen Arkitekt Kasemi, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri.

Ka nje siperfaqe totale 140 m2 dhe siperfaqe te brendshme 122 m2.

Ambienti eshte i organizuar ne ambient te hapur me 2 tualete dhe ofrohet i pamobiluar. Dyqani mund te organizohet dhe ne dy ambiente te ndara me tualete respektive, ne varesi te kerkeses se klientit.

Prona eshte e rrethuar me vetrate xhami e cila ofron mundesi shume te mire reklamimi.

Dyqani ofrohet per biznese te ndryshme si:  Zyra, Market, Call Center etj.

Ka akses ne rrugen Hoxha Tahsim, rrugen Vllazen Huta, Bulevardin Zhan D’Ark etj.

 

Cmimi 800 Euro/Muaj

Foto Galeria

This caption can be styled using CSS.
kontaktoni me ne
Emer Mbiemer
Telefoni
E-mail
Komenti
share Ndaje me miqt� n� facebook!

Vile tre kateshe per zyra me qera shume prane qendres se Tiranes , (TRR-1217-37d)
Tirane,Albania

Vile me qera prane qendres se Tiranes . Vila ka nje siperfaqe prej ...

Cmimi:6000 Euro

Dyqan per shitje prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRS-1217-39L)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje ne rrugen Pjeter Budi  shume prane shkolles Os...

Cmimi:40.000 Euro

Hotel luksoz per shitje ne plazhin e bukur te Drimadhes ne Dhermi , (DHS-1217-1a)
Dhermi,Albania

Hotel luksoz per shitje ne nje nder plazhet me te bukura te Shqiperi...

Cmimi:2.000.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje prane zones se Zogut te Zi ne Tirane (TRS-1217-40R)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Petro Marko, perballe me shkollen Ha...

Cmimi:79.500 euro

Ambient zyre per shitje prane qendres se Tiranes (TRR-1217-41d)
Tirane,Albania

Zyre per shitje ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane. Zyra ndodhet ne...

Cmimi:110.000 Euro